Besoni ose jo, Linda Morina e lë Kosovën, e veshur me xhinse niset për në… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Besoni ose jo, Linda Morina e lë Kosovën, e veshur me xhinse niset për në…

15:23 | 12 Korrik 2018

E ashtuquajtura këngëtare, Linda Morina, është ndër personat më të përfolur për shkak të ‘këngëve’ të saj spontane.

Edhe përkundër faktit se shahet e kritikohet vazhdimisht, ajo nuk ndalet, shkruan ORAinfo.

Linda është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Postimet e saj përcjellen me komente e reagime të shumta nga ndjekësit e saj.

Sot Linda ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me xhinse dhe me një valixhe në dorë, që duket se po niset për diku, shkruan ORAinfo.

Por, duke ditur karakterin e Lindën, kjo duhet të ketë qenë vetëm sa për të bërë një foto.

“A bon me marë rrugë me këtë veshja”- ka shkruar ndër të tjera Linda./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!