Betis – Barcelona, notat e lojtarëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Betis – Barcelona, notat e lojtarëve

23:43 | 21 Janar 2018

Barcelona ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e xhiros së 20-të të La Ligas, duke e mposhtur Real Betisin me rezultat 5-0 në udhëtim.

Messi dhe Suarez me nga dy gola, dhe Rakitic me një, ishin realizatorë për Barcelonën.

Me këtë fitore, Barca është e para me 54 pikë, 11 më shumë se Atletico dhe 19 më shumë se Real Madrid.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në videon e mëposhtme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!