Bie nga mjeti i punës, vdes i lënduari – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Bie nga mjeti i punës, vdes i lënduari

10:04 | 13 Shtator 2017

Ka ndërruar jetë qytetari i fshatit Balaj të Ferizajit, i cili ishte rrëzuar nga rimorkio i motokultivatorit.

Motokultivator ishte i mbushur me dru, ndërkaq viktima pas lëvdimeve të mëdha, të marra nga rrëzimi ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!