Big Mama me veshjen më të çuditshme ndonjëherë,me pallto gjigante dhe… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Big Mama me veshjen më të çuditshme ndonjëherë,me pallto gjigante dhe…

15:11 | 07 Dhjetor 2017

Bigi u bë pjesë e senzacionit të ekspozimit të veshjeve si shumica e kolegeve të saj. Ajo tanimë nuk po ndalet së postuari në rrjetet sociale ku edhe po ia siguron vetes në vend në medie, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nga Maqedonia gjithë karrierën e saj e ka fokusuar në Kosvë dhe Shqipëri dhe pas operacionit ajo u rikthye fuqishëm.

Një veshje interesante ka prezantuar së fundi ku shihet më një pallto të shumë të gjatë dhe një kapelë si të ushtarëve.

Për më shumë shikoni Bigin!/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!