Big Mama publikon foton më të ‘nxehtë’ nga pushimet, se kemi parë kurrë të tillë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Big Mama publikon foton më të ‘nxehtë’ nga pushimet, se kemi parë kurrë të tillë

11:41 | 12 Korrik 2018

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mire, shkruan ORAinfo.

Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.

Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, në të cilën po duket tejet atraktive./ORAinfo/

A post shared by Big Mama™ (@bigitos) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!