Big Mama sapo doli nga frizerka, me këtë grim e frizur ju ‘tranon’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Big Mama sapo doli nga frizerka, me këtë grim e frizur ju ‘tranon’

17:21 | 26 Shtator 2018

Këngëtarja Big Mama, e cila njihet si femra e estradës me rekord operacionesh në trupin e saj, më në fund gjeti rehatinë.

Kjo gjë u dëshmua pas operacionit të fundit, i cili u konsiderua si një ndër më të rrezikshmit, por që për Big mamën ishte një tentim për të cilin nuk ka pasur aspak frikë.

Pesha e saj tashmë është konstante dhe e bën një femër atraktive Bigin.

E imazhet që publikon herë pas here, po e nxjerrin në pah një femër shumë joshëse, sidomos fotoja e fundit, e cila tregon Bigg-in me tipare të jashtëzakonshme femërore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!