Big Mama shfaqet në një vend luksoz, por kush po e shoqëron atë? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Big Mama shfaqet në një vend luksoz, por kush po e shoqëron atë?

13:49 | 17 Prill 2018

Big Mama është tejet aktive në ekranin shqiptar dhe prej profesionit të moderatorës ajo duket se po fiton shumë edhe financiarisht.

Këngëtarja nga Maqedonia edhe pse e rrethuar me shumë miq gjithmonë shfaqet, ajo këtë herë në pushime ka mbetur e vetme, përcjell ORAvip.

Big Mama kishte një lidhje dashurie më herët por që e pranoi publikisht se nuk i ka ecur dhe çifti janë ndarë.

Në pushime e vetme pa miq dhe të dashur, Bigut i ka mbetur të shijojë pamjet e bukura që ia ofrojnë vendet turistike./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari