Big Mama trupin si “peshk”, nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Big Mama trupin si “peshk”, nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar

17:08 | 12 Tetor 2018

Big Mama është goxha aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht sjell imazhe të reja.

Ajo së fundi pozoi joshëse në një fustan, i cili i shfaq asaj linjat perfekte trupore, shkruan lajmi.net.

Në këtë fotografi, këngëtarja pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve të cilët e komplimentuan për paraqitjen.

Për ndryshe, kënga e fundit nga Big Mama është “Vet më le”, të cilës ia kishte shoqëruar edhe videoklipin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!