Big Mama vishet me shumë stil, por fytyra e saj merr vëmendjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Big Mama vishet me shumë stil, por fytyra e saj merr vëmendjen

20:28 | 09 Nëntor 2018

Big Mama vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë muzikore.

Duke qenë se ka numër të madh të njerëzve që e duan, këngëtarja mundohet, që përmes imazheve e video-ve të ndryshme në rrjetet sociale të qëndorojë afër tyre.

Bigu së fundmi në Instagramin, e saj ku numëron 144 mijë ndjekës ka hedhur një imazh të bukur.

Fotografia e Bigut duket se është realizuar në Stamboll të Turqisë, e veshur me një palë komplete krejtësisht të zeza, Bigu pa dyshim se po duket shumë bukur.

Ndryshe, Big Mama edhe këtë verë ka qenë aktive me koncerte, e ahengje familjare ku ajo është sigurohet që gjithmonë këto momente t’i ndajë me fansat e saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!