Black Chyna kopjon Kim K, pozon nudo e lyer vetëm me ngjyrë (Foto 16+) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Black Chyna kopjon Kim K, pozon nudo e lyer vetëm me ngjyrë (Foto 16+)

19:44 | 01 Shkurt 2017

Parandaj ylli televiziv duket se ka vendosur të bëhet e gjallë me një rikthim goxha të guximshëm.

Në postimin e fundit ajo shfaqet në një pozë dominonte, e lyer me motive afrikane të cilës ja kishte bashkangjitur edhe mbishkrimin ‘mbretëreshë’, transmeton ORAinfo.

Fansat kishin vërejtur se kjo fotografi ngjasonte shumë më ato të kunatës së saj, Kim Kardashian, të bëra disa vite më parë. /ORAinfo/

'Queen': Blac Chyna posted an Instagram photo of herself naked and covered in white paint on Wednesday

Hot mama! The mother-of-two stripped nude and splattered in paint for the risqué desert shoot back in 2015

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Genta Ismajli