Blero bën foto me Lionel Messin, befason me përshkrimin që bëri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Blero bën foto me Lionel Messin, befason me përshkrimin që bëri

18:45 | 20 Tetor 2018

Blero është ndër këngëtarët më aktiv në skenën tonë muzikore.

Ai është në lidhje me modelen e njohur, Afrona Dikën të cilët do të martohen së shpejti, shkruan ORAinfo.

Blero është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me lojtarin e tij të preferuar, Lionel Messin.

“Me një fans timin”- ka shkruar Blero në foton në fjalë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!