Blero ka filluar të plaket i duken rrudhat, po do t’iu befasojë Tara sa shumë është rritur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Blero ka filluar të plaket i duken rrudhat, po do t’iu befasojë Tara sa shumë është rritur

16:49 | 30 Prill 2018

Tara është gëzimi i parë i Bleros dhe fëmija i vetëm i tij.

Këngëtari i famshëm nuk jeton me të, por një kohë të madhe ia kushton asaj, përcjell ORAvip.

Babë e bijë të shpeshta i kanë takimet ku Tara argëtohet pa fund me të.

Një fotografi të fundit që ka postuar Blero, shihet se ai ka filluar të plaket duke iu formuar edhe rrudhat por Tara duket si një vajzë e rritur.

Ja sa bukur po duken Blero me vajzën./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!