Blero merr një lajm shumë të mirë, kush është bërë baba? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Blero merr një lajm shumë të mirë, kush është bërë baba?

08:58 | 22 Janar 2018

Blero është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe më të dashur të publikut.

Ai është gjithashtu është tejet i përfolur si për jetën e tij personale ashtu edhe për projekte muzikore, shkruan Indeksonline.

Blero së fundmi në rrjetin e tij social Instagram ka ndarë një lajm të gëzuar me ndjekësit e tij. Ai është bërë axh, ndërsa familjes së tij i është shtuar edhe një djalë.

Leo mban emrin beba e sapo ardhur në jetë e që është djali i vëllait të Bleros.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!