Blero publikoi një foto të Tarës dhe Afronës, kaq të ngjashme janë ato – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Blero publikoi një foto të Tarës dhe Afronës, kaq të ngjashme janë ato

12:40 | 11 Maj 2018

Blero dhe Afrona kanë një dashuri të madhe për Tarën.

E këto dyja janë femrat më të dashura për Bleron, të cilat i ekspozon në rrjetet sociale pa ndalë, përcjell ORAvip.

Ai shpesh i poston të dyja bashkë dhe na tregon se çfarë raporti kanë Afrona e Tara kur dalin bashkë.

Një fotografi të ëmbël të këtyre dyjave./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!