Blero tregon që më në fund ka gjetur rehatinë, ja çka thotë për Afronën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Blero tregon që më në fund ka gjetur rehatinë, ja çka thotë për Afronën

17:15 | 21 Shkurt 2018

Këngëtari i njohur, Blero duket se më në fund ka gjetur rehatinë sa i përket dashurisë

Janë bërë tre vite që ai dhe Afrona po shijojnë romancën e tyre.Të shpeshta janë dedikimet që ata i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

E edhe kësaj radhe nuk ka hezituar që ai t’ia shpreh dashurinë përmes një fotografie të publikuar në Instagram, fotografi kjo e realizuar në New York.“Mbrapa çdo burri të suksesshëm është një grua e fortë” ka shkruar Blero.

Ndryshe Blero është mjaft i angazhuar me koncerte, ndërsa projekti i fundit është “1000” i lansuar për rastin e 10 vjetorit të pavarësisë.

Ai gjithashtu është duke punuar rreth projektit të ri, por që nuk ka dhënë detaje më shumë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi