Blerona del nga frizerja, iu lë gojëhapur me pamjen e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Blerona del nga frizerja, iu lë gojëhapur me pamjen e saj

21:23 | 12 Korrik 2018

U bë moderatore në një moshë të re, tanimë Blerona Zeqiri njihet nga të gjithë ata që e dojnë shoëbiz-in.

Blerona së fundi sapo doli nga një sallon bukurie e që mahnit me pamjen, përcjell ORAinfo.

Një zeshkane me pak kilogramë tepër, po ja sa e bukur u bë Blerona./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!