Blerona habit nga shtrati – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Blerona habit nga shtrati

11:40 | 23 Tetor 2017

Ajo është njëra ndër moderatoret më të njohura në vend.

Është kjo moderatorja Blerona Zeqiri, e cila gjithmonë është në qendër të vëmendjes, transmeton Gazeta Express.

E shkak për këtë është pesha e saj e tepërt. Blerona së fundmi vjen më ndryshe.

Ajo në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në Instastory nuk vë në pah peshën e saj.

Blerona shihet e shtirë në shtrat e ku shihet pa grim.

Megjithatë ajo duket bukur edhe kështu e pa grimosur.

Kujtojmë se Blerona ka marrë në udhëheqje emisionin e ish-kolegut të tij, “1 Kafe prej Shpisë”

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!