Blerona niset për në dasmë, me këtë grim e frizur po i ‘tranon’ të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Blerona niset për në dasmë, me këtë grim e frizur po i ‘tranon’ të gjithë

23:45 | 14 Shtator 2018

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të përfolura të momentit.

Ajo pos për emisionet e veta, është në qendër të vëmendjes edhe për përmasat trupore, shkruan ORAvip.

E duke qenë e vetëdijshme për këtë gjë, Blerona nuk heziton që shpesh të provokojë me postimet e saj.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale, e me një postim është shfaqur edhe sonte ku duket të jetë në një aheng.

Si gjithmonë edhe sonte, ajo po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!