Blerona u kthye nga pushimi, shikoni çfarë ndryshimi ka bërë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Blerona u kthye nga pushimi, shikoni çfarë ndryshimi ka bërë

16:33 | 14 Shtator 2018

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të përfolura të momentit.

Ajo pos për emisionet e veta, është në qendër të vëmendjes edhe për përmasat trupore, shkruan ORAvip.

E duke qenë e vetëdijshme për këtë gjë, Blerona nuk heziton që shpesh të provokojë me postimet e saj.

Ajo javën e kaluar ka qenë për pushime në Turqi. E pas kthimit nga pushimet Blerona ka vendosur të ndryshojë diçka tek vetja e saj.

Ajo ka publikuar sot një foto ku tregon se ka ndryshuar thonjtë e saj. A po i rrin bukur? /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!