Blerona Zeqiri dhe Ana Kabashi e bëjnë sërish bashkë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Blerona Zeqiri dhe Ana Kabashi e bëjnë sërish bashkë

11:24 | 20 Gusht 2018

Blerona Zeqiri është njëra ndër prezantueset më të komentuara.

Ani pse cilësohet për një peshë si të tepërt , asaj nuk i pengon fare ky fakt përcjell ORAinfo.

Ajo gjithmonë vishet në mënyrë prvokative dhe fotot dhe videot i poston në rrjetet sociale.

Zeqiri është shoqe shumë e ngushtë me këngëtaren e njohur Ana Kabashi.

Së fundmi ato së bashku kanë postuar një video ku bëjnë trikun me të ri i cili ka pushtuar mediat sociale. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!