Blinte lopë të vjedhura, ja çfarë ndodhi me personin nga Peja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Blinte lopë të vjedhura, ja çfarë ndodhi me personin nga Peja

12:10 | 12 Korrik 2018

Gjatë ditës së djeshme, njësiti i hetuesisë ka identifikuar dhe ka arrestuar të dyshuarin mashkull K/Shqiptar, ku i njëjti dyshohet se në vazhdimësi ka blerë bagëti (lopë dhe viça) të vjedhura.

Sipas policisë, të njëjtat i ka prerë, ku mishin e ka shitur në tregun e Pejës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet për 48 orë në qendrën e mbajtjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!