‘BOMBA’ e mbrëmjes..! Ja ku po transferohet Deulofeu – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

‘BOMBA’ e mbrëmjes..! Ja ku po transferohet Deulofeu

18:30 | 22 Janar 2018

Roma thuhet se kanë kontaktuar me yllin e Barcelonës, Gerard Deulofeu, për një lëvizje të mundshme, përcjell ORAinfo.

Ylli spanjoll dëshiron të largohet nga Blaugranët këtë muaj, pasi ai duhet të luajë më shumë për t’u përfshirë në skuadrën e Kupës Botërore.

Deulofeu ka qenë i lidhur me një kalim te Napoli dhe Inter, por SportItalia tani po raporton se kontakti është bërë nga Giallorossi.

 

Nëse Deulofeu do të arrinte, ai mund të luante  në formacioni 4-3-3 me Eusebio Di Francesco me Patrik Schick duke luajtur në mes në vend të Dzeko./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!