‘BOMBA’ e mëngjesit: Barcelona – Pogba, kjo nuk pritej – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

‘BOMBA’ e mëngjesit: Barcelona – Pogba, kjo nuk pritej

08:00 | 13 Gusht 2018

Barcelona do të provojë përsëri që të nënshkruajë me mesfushorin Paul Pogba.

Katalunasit do të provojnë që ta blejnë yllin e Manchester United në afatet e ardhshme kalimtare, shkruan Telegraph.

Ata e kanë pranuar se do të jetë thuajse e pamundur që të nënshkruajnë me francezin këtë verë, pas një oferte prej 50 milionë eurove.

Madje ata kishin ofruar edhe Yerry Mina dhe Andre Gomes por që ishin refuzuar.

Skluadra nga Camp Nou ka fonde të ndara që të provojnë përsëri për Pogba, ashtu sikurse bën me Philipe Coutinho në sezonin e kaluar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!