‘BOMBA’ e mesnatës: Bayern Munich po e transferon super-yllin e gjigantit evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

‘BOMBA’ e mesnatës: Bayern Munich po e transferon super-yllin e gjigantit evropian

00:00 | 24 Shkurt 2018

Jasper Cillessen po e kërkon largimin nga Barcelona.

Portieri holandez u transferua te katalonasit në sezonin e kaluar, mirëpo ai mbetet ende rezervist i Marc Andre Ter Stegenit.

Image result for jasper cillessen

Cillessen po e kërkon largimin nga Barcelona në fund të këtij sezonit, andaj Bayern Munich thasmë ka kontaktuar agjentin e portierit, përcjell ORAinfo.

Bavarezët duan që ta transferojnë holandezin si pasardhës të Manuel Neuer që po shkon në perëndim të karrierës së tij./ORAinfo/

Image result for neuer

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!