‘BOMBË’ te Milani, kjo është fanella e re e Susos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

‘BOMBË’ te Milani, kjo është fanella e re e Susos

00:01 | 17 Prill 2018

Liverpooli ka marrë inkurajim në përpjekjet e tyre për ri-nënshkrimin e lojtarit të tyre të mëparshëm Suso nga AC Milan në dritaren e transferimit të verës, transmeton ORAinfo.

24-vjeçari u transferua në San Siro nga klubi  i Reds në 2015. Ai fillimisht nuk arriti të siguronte vendin e tij në skuadër dhe u dërgua në hua për Genoa. Në kthimin e tij në Milan, spanjolli ka bërë përshtypje për rossonerët.

 

Sipas Tuttosport, Suso mund të hapte derën për një dalje pas përfundimit të sezonit nëse Milan nuk kualifikohet për Ligën e Kampionëve të fushatës së ardhshme. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!