‘BOMBË’ te Real Madridi ! Kjo është deklarata e fundit nga Ronaldo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

‘BOMBË’ te Real Madridi ! Kjo është deklarata e fundit nga Ronaldo

18:06 | 14 Nëntor 2017

Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Real Madrid, sipas një raporti nga Chiringuito TV në Spanjë,transmeton ORAinfo.

Portugezi  ka pësuar një rënie në formë në muajt e fundit, duke shënuar vetëm një gol të La Ligës deri më tani këtë sezon.

Dhe Ronaldo thuhet se është gati të largohet deri më 30 qershor, duke refuzuar një kontratë të re në Santiago Bernabeu.

Kërkesa e fituesit të Topit të Artë për  t’u larguar u refuzua nga presidenti Real, Florentino Perez, vetëm përkeqësimin e marrëdhënieve të tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!