Bonita, vajza nga Peja që ‘shashtrisi’ të gjithë në mbrëmjen e maturës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Bonita, vajza nga Peja që ‘shashtrisi’ të gjithë në mbrëmjen e maturës

10:11 | 15 Maj 2018

Tani është sezoni i mbrmjëve të matures kur edhe shumë maturant zgjedhin veshjët më interesante për tu shfaqur si më të veçantë në mbrëmje.

Ketë e ka bërë edhe bukuroshja nga Peja, e cila bëri zgjedhjen e duhur dhe arriti të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Është kjo Bonita nxenësja e gjimnazit “Bedri Pejani”.

Më poshtë shikoni edhe fotografitë:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!