Bora mbulonë vendin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Bora mbulonë vendin

10:27 | 13 Shkurt 2018

Dita e sotme ka nisur me vranësira dhe reshje të herë pas hershme që dominojnë pjesën më të madhe të vendit ndërsa pritet të ketë kthjellime të shkurtra në Juglindje të Shqipërisë.

Mesdita dhe pasditja pritet të shoqërohen me vranësira dhe reshje në gjithë vendin; kryesisht në jug dhe pjesën qendrore.

Temperaturat e ajrit mbeten thuajse konstante në mëngjes por sërisht një rënie me 2°C do pësojnë vlerat termike të mesditës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!