Bora zbukuron qytetin e Pejës…Pamje mahnitëse nga atje… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Bora zbukuron qytetin e Pejës…Pamje mahnitëse nga atje…

09:12 | 14 Janar 2018

Peja, qyteti i Kosovës ka marrë pamje mahnitëëse nga natyra mëngjesin e sotëm. Kanë qenë të pakta reshjet e borës, mirëpo të mjaftueshme për të zbukuruar këtë qytet.

Sipas disa fotografive që ka dërguar një lexues në redaksinë e “Indeksonline” shohim pamje të bukura të natyrës.

Më poshtë shikoni pamjet:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!