Brenda dhomës luksoze të Elitës dhe Gjikos…Ja kush ua bëri ‘publike’ këtë… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Brenda dhomës luksoze të Elitës dhe Gjikos…Ja kush ua bëri ‘publike’ këtë…

13:52 | 13 Janar 2018

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Elita tash e një kohë është në lidhje me reperin e njohur pejan, Gjikon të cilën vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar.

E sot ajo ka përmes postimit në Instagram, ka bërë publike dhomën e tyre.

Shikoni pamjet më poshtë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!