Brenda vendit super-luksoz ku po qëndron nusja e Ermalit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Brenda vendit super-luksoz ku po qëndron nusja e Ermalit

14:17 | 12 Korrik 2018

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje nga vendi ku po qwndron./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!