Brenda veturës luksoze të Getoar Selimit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Brenda veturës luksoze të Getoar Selimit

18:12 | 16 Prill 2018

Reperi Getoar Selimi po shijon çdo detaj nga martesa e tij me Marina Vjollcën.

Përveç kësaj po vazhdon që fansat t’i mbajë pranë me projekte të reja muzikore e publikimin e imazheve nga përditshmëria nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.

Së fundmi e ka sjell një foto me gruan e tij Marinën ndërsa gjenden brenda veturës së shtrenjtë ‘Mercedes’ të Getoar Selimit.

Kujtojmë se Geti po vazhdon akoma të jetë shumë i rezervuar ndaj mediave e pavarësisht kësaj publiku po e do dhe respekton.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!