‘Breshëri’ golash te ndeshja Basel- City – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

‘Breshëri’ golash te ndeshja Basel- City

22:00 | 13 Shkurt 2018

City ka  arritur ta shënojë edhe golin e katërt kundër Basel 4-O.

Gundogan I. ka realizuar  golin e dytë personal në këtë ndeshje në minutën e 53′ te takimit përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!