Browni me dy përbërës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Browni me dy përbërës

19:14 | 26 Qershor 2017

Përbërësit
4 vezë
nutella

 Hapat

1

Vezët i derdhni në një enë, i tundni mirë.

2

İa shtoni nutellën dhe përzieni vezët me nutellën.

3

Glauzurën e përgatitur e derdhni në letrën e pjekjës për tu pjekur rreth 30-35 minuta.

4

Pas pjekjës e preni në copa dhe do të jetë e gatshme për shërbim.

5

Ju bëftë mirë!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!