Bukuroshja e “O sa mirë” niset për dasmë, vesh fustanin më të bukur me pupla – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Bukuroshja e “O sa mirë” niset për dasmë, vesh fustanin më të bukur me pupla

22:05 | 10 Gusht 2018

Personazhet e serialit “O sa mirë” vazhdojnë të jenë shumë të përfolura.

Ndër to është edhe Erza Ramuka e njohur si Tringa, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet elegante e veshur me një fustan me pupla./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!