Burri biznesmen i Adelinës nuk ndalet, shikoni çka i blen tani gruas se tij në prag të lindjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Burri biznesmen i Adelinës nuk ndalet, shikoni çka i blen tani gruas se tij në prag të lindjes

09:21 | 17 Maj 2018

Çantën më të bukur qe keni parë ia blen biznismeni Adelinës

Adelina Tahiri ka pranuar një dhuratë të re nga burri i saj që pa ndalë i bën surpriza.

Ajo është mësuar me dhurata të shtrenjta, prandaj burri i saj nuk e lë keq në këtë aspekt, përcjell ORAvip.

Këngëtarja që po pret fëmijën e parë iu gëzohet të tilla dhuratave, për atë edhe nuk e lë asnjë pa e shpërnda ne ndjekesit e saj të shumtë.

Një çantë e trendit të fundit u bë pjesë e garderobës së Adelinës, e që padyshin do të ketë kushtuar shumë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!