Burri i Elitës na prezanton me veturën e tij të re super-luksoze, sa me fat është ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Burri i Elitës na prezanton me veturën e tij të re super-luksoze, sa me fat është ajo

09:27 | 14 Korrik 2018

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi është njëra ndër femrat më të përfolura kohëve të fundit.

Tash e një kohë ajo është në lidhje me reperin e njohur, Gjiko të cilët duket se kanë një lidhje shumë të shëndoshë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme, shpesh edhe të përbashkëta.

E sot ai ka publikuar disa pamje me anë të së cilave na tregon veturën e tij luksoze./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi