Burri i saj milioner kthehet në shtëpi, ja si e pret Afërdita Dreshaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Burri i saj milioner kthehet në shtëpi, ja si e pret Afërdita Dreshaj

23:39 | 08 Nëntor 2018

Afërdita Dreshaj vazhdon të mbetët një ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo tashmë është martuar dhe po e shijon jetën në maksimum, shkruan ORAinfo.

Modelja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku ka treguar se pas disa ditësh jashtë vendi, burri i saj është kthyer tek ajo.

“My love is here”, e ka përshkruar Afërdita foton. Duket se Afërdita e ka të vështirë te kalojë kohen pa të dashurin e saj. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!