Burri i Shyhretës sapo publikoi selfien më të mirë ndonjëherë bashkë me të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Burri i Shyhretës sapo publikoi selfien më të mirë ndonjëherë bashkë me të

15:16 | 17 Tetor 2017

Shyhretja dhe burri i saj janë të pandarë kudo që shkojnë. Ata kohëve të fundit janë parë në shumë vende turistike, e që kanë shijuar në maksimum këtë verë, përcjell ORAinfo.

Një selfie e publikuar nga ai, ishte më e bukura e kësaj vere për çiftin të cilët kanë shumë vjet bashkë.

Për më shumë shikoni si duken ata të dy në një selfie të realizuar nga vetë burri i Shyhretës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!