Burri më romantik ndonjëherë, me një tavolinë të mbushur me qirinj e pret Adelinën Vali – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Burri më romantik ndonjëherë, me një tavolinë të mbushur me qirinj e pret Adelinën Vali

20:43 | 14 Shkurt 2018

Është rikthyer tashmë si një drejtoreshë serioze, në serialin vendor televiziv “O sa mirë”, Adelina Ismaili këngëtarja që ju e pëlqeni shumë.

E me t’iu kthyer jetës publike Adelina iu ka kthyer edhe postimeve pothuajse të çdo ditshme nëpër rrjetet sociale.

Ajo na ofron pamje të ndryshme të përditshmërisë së saj, ku krejt e fundit është dalja e sotme e Adelinës me Valin dhe me djalin e tyre Uliksin. Ata shihen se janë duke darkuar bashkë, e kjo dalje e tyre për darkë është si shenjë e ditës së të dashuruarve, shkruan Kosovarja.

Ne ua sjellim këtë foto që ta shihni familjen e ngushtë të Adelinës se si po duken sonte.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!