Burri milioner i Adelinës përkujdeset kështu për lumturinë e saj, kjo është befasia e radhës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Burri milioner i Adelinës përkujdeset kështu për lumturinë e saj, kjo është befasia e radhës

09:26 | 26 Maj 2018

Adelina Tahiri, ka kohë që është pjesë e media rozë, por tani më shumë se kurrë ajo po komentohet për jetën e saj private, përcjell ORAvip.

Ai është martuar me një biznesmen maqedonas i cili thuhet se është edhe milioner. Çifti në fjalë tani më janë në pritje që të bëhen prindër.

E Adelina, duket se është një grua fatlume, pasi që burri i saj kujdeset që këngëtarja shkupjane të jetojë çdo çast në lumturi.

Ja ku e ka dërguar tani ai Adelinën, bukuria e këtij vendi do iu lë pa fjalë. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!