Burri plagos me armë zjarri gruan e tij në Deçan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Burri plagos me armë zjarri gruan e tij në Deçan

10:58 | 01 Dhjetor 2017

Policia ka njoftuar se dje në Deçan, i dyshuari mashkull ka shtënë me armë zjarri në drejtim të gruas së tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe më pas është dërguar në spitalin rajonal të Pejës, raporton Express.

Motivet e kësaj plagosjeje janë ende të panjohura, ndërsa lidhur me rastin është konfiskuar një armë me një karikator të zbrazët dhe dy karikatorë të tjerë me 11 fishekë.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!