Buxhetin diskutohet të dielën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Buxhetin diskutohet të dielën

11:50 | 07 Dhjetor 2017

Projektligji për buxhetin e vitit 2018 nuk është hedhur në votim as në ditën e tretë.

Kështu seanca do ta vazhdojë të dielën e kësaj jave.

“Sot buxheti nuk del në votim sepse situata është po aq sa e djeshmja”, ka thënë Veseli.

“Seanca vazhdon të dielën nga ora 15:00”, ka shtuar ai.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!