‘Bye, bye’ Arsenal! Ylli i madh largohet në janar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

‘Bye, bye’ Arsenal! Ylli i madh largohet në janar

22:00 | 22 Shtator 2018

Mesut Ozil është shumë afër që të përshëndetet me Arsenalin.

Mesfushori gjerman nuk i ka raportet e mira me Unai Emery, edhe pse ai i ka mohuar ato.

Ozil mund të largohet nga Arsenali në afatin e janarit, ku tashmë ka marr disa oferta, përcjell ORAinfo.

Skuadra londineze është e gatshme që ta shet atë, nëse merr ofertën e duhur.

Ozili erdhi në Arsenal nga Real Madridi në verën e vitit 2013, dhe deri më tani ka 201 paraqitje për klubin londinez, 39 gola e 71 asistime./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!