‘Bye, bye’ Chelsea! Ylli i madh largohet në janar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

‘Bye, bye’ Chelsea! Ylli i madh largohet në janar

00:00 | 22 Shtator 2018

Olivier Giroud mund të përshëndetet me Chelsean në afatin e janarit.

Sulmuesi francez po ka pak minuta te skuadra londineze, andaj në afatin e dimrit mund të largohet.

Besiktas është duke tentuar që të transferoj Olivier Giroudn në afatin e janarit, përcjell ORAinfo.

Skuadra turke, thuhet se është duke bërë çdo gjë që ta bind francezin që të kaloj në ligën turke./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!