‘Byer, bye’ Bayern Munich! Gjiganti anglez po ua merr super-lojtarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

‘Byer, bye’ Bayern Munich! Gjiganti anglez po ua merr super-lojtarin

21:38 | 12 Korrik 2018

Arsenali po kërkon që të bëjë disa ndryshime në mesfushë.

Skuadra londineze mor lajmin se Jack Wilsheren, do të largohet nga skuadra, andaj po e kërkon zëvendësuesin e tij.

Arsenali dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Bayern Munich, Corentin Tolisso, përcjell ORAinfo.

Skuadra londineze është e gatshme që t’i paguaj 60 milionë funte./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!