Capital T e ka zënë qejfi, nuk ndalet së vallëzuari (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Capital T e ka zënë qejfi, nuk ndalet së vallëzuari (Foto)

16:49 | 17 Korrik 2017

Capital T duket në shumë qejf.

Sigurisht kjo edhe falë sukseseve këtë verë me këngët e tij, shkruan indeksonline.

Në një video të publikuar së fundmi në Instagram, ai shfaqet duke vallëzuar pa pushim.

Pa dyshim që i shkon tej mase të argëtojë fansat e tij në këtë mënyrë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adea Pula