Cavani i thotë ‘PO’ gjigantit nga Serie A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Cavani i thotë ‘PO’ gjigantit nga Serie A

09:00 | 14 Korrik 2018

Edinson Cavani do të largohet nga PSG-ja në këtë afat.

Neymar ka kërkuar nga skuadra franceze që ta shet sulmuesin uruguaian në këtë afat kalimtar.

Aurelio De Laurentiis ka kontaktuar me Cavanin, duke i bërë me dije se ai do të ishte i mirëpritur nëse dëshiron të kthehet, përcejll ORAinfo.

Uruguaiani me gjasë do të rikthehet në Serie A, aty edhe ku e kishte shkëlqimin në karrierë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!