Cavani nga penalltia, ndodh ‘çmenduria’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Cavani nga penalltia, ndodh ‘çmenduria’

21:59 | 14 Shtator 2018

PSG e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Saint Eteinnes.

Golin e ka realizuar Cavani në minutën e 49’ nga penalltia.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!