Ceca rikthehet më e ‘nxehtë’ se kurrë… Ju ‘çmend’ me format bombastike – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ceca rikthehet më e ‘nxehtë’ se kurrë… Ju ‘çmend’ me format bombastike

22:00 | 13 Mars 2018

Svetlana Ražnatović, apo siç e njohim ne me emrin artistik Ceca, vazhdon ende të bëjë bujë.

Ani pse nuk është aq e pranishme në skenën muzikore, jeta e saj personale ka qenë gjithmonë pre e mediave rozë, përcjell ORAvip.

Ceca nisi, karrierën e saj herët që nga vitet 87`, por kënga Kukavica që në vitin 93` e bëri atë të famshme përtej kufijve të Ballkanit.

Ajo është një nënë e dy fëmijëve, por që veten e saj nuk e lë anash asnjëherë.. Ajo ende mbetet një ikonë e bukurisë… Për më shumë shikoni fotot e saj bombastike…/ORAvip/

??? Fotografija: @dejan_milicevic Šminka: @laziclaza Frizura: @svetlanabubanja_bucka Kreacija: @lepacouture

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Digla sam ruku, javljam se za rec! ??? Odlican trenutak i savrsena fotografija @milosnadazdin ♥♥♥

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Cekala sam, cekala, dragog citav dan… ????????

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Necu zimuuuuu!???????????????❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!